Администрации президента Зеленского предлагают провести встречу в шахтерском прифронтовом Золотом

Администрации президента Зеленского предлагают провести встречу в шахтерском прифронтовом Золотом
Зарегистрировано обращение к Президенту Украины с предложением немедленного проведения рабочей встречи главы Администрации президента в шахтерском городе Золотое.
Автор обращения глава ВГА г. Золотое Константин Ильченко.
Приводим текст обращения без изменений:
«Ситуація на шахтах міста Золоте залишається складною. Безпорадність Мінтопенерго і відверта злодійська політика ПАТ «Центренегро» довели до того, що видобуток вугілля на шахті «Карбоніт» зупинено. Причиною стала банальна несплата за відгружене вугілля з боку ПАТ «Центренегро» та небажання керівників Мінтопенерго відповідально ставитися до виконання своїх обов'язків.
Але ж є і глибинні причини і серед них брудна політика. Знову деякі політичні ділки, які мають вплив на профільне міністерство намагаються вивести шахтарів на вулиці на користь своїм виборчим амбіціям.
Результатом цих ігрищ стало неможливим спускати людей у шахту, бо нема за що поміняти канати на кліті у людському стволу. Шахтарі на межі терпіння, вони готові до будь яких дій, бо таке відверте хамське відношення з боку виконавчої влади до їх життя насправді може стати останньою краплею.
Колективне звернення від працівників шахти «Карбоніт» надійшло до мене 12.06.19р. Вже сьогодні я зареєстрував звернення до Президента В. Зеленського з пропозицією негайного проведення робочою зустрічі глави АП А. Богдана з представниками ВЦА м. Золоте, шахтарів міста, громадськості.
В ході зустрічі ми озвучимо свої пропозиції щодо вирішення цієї проблеми, як на тактичному так і стратегічному рівні. Готові надати концепцію розвитку вугільної промисловості.
Сподіваюсь на те, що в нашій країні дійсно починаються позитивні зміни. Сподіваємося на порозуміння і співпрацю.
Окремо висловлюю подяку Максим Ткаченко за його підтримку і допомогу у вирішенні таких складних питань».
Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх