Чим вигідна машинна штукатурка?

Чим вигідна машинна штукатурка?

Прогрес в житті людства відіграє ключову роль. Він торкнувся багатьох робіт, які довгий час виконувалися вручну. Нині вони успішно механізовані. Зокрема, типовим прикладом впровадження новітніх технологій стала машинна штукатурка Київ у своєму розпорядженні має всі можливості для замовлення такої послуги за доступною вартістю. Цей метод обробки виконується за допомогою спеціальних штукатурних сумішей і спеціального устаткування.

Переваг у машинної штукатурки набагато більше в порівнянні з ручною. Їх розгляд слід почати з вартості за м2, яка менше ручної. Окремо слід відзначити швидкість виконання роботи, що виконується машинним способом, який вище ручної технології практично в 6 разів. Не слід забувати і про питання економічності. Так, якщо порівнювати витрати сумішей у цих двох варіантів нанесення оздоблення, то при машинній технології буде витрачено наполовину менше цементного складу. Важливим аспектом виступає якість розчину, бездоганність якого забезпечується постійною роботою змішувача. Таким чином досягається однорідність складу.

В кінцевому підсумку маємо штукатурку підвищеної міцності. Вона не буде обсипатися навіть, якщо в неї будуть забиватися цвяхи, які зможуть триматися дуже надійно. В результаті ми отримаємо стіни з хорошою тепловою та звуковою ізоляцією. Адже використання спеціальних сумішей для штукатурки, що наноситься машинним способом, забезпечує низьку теплопровідність і поглинання сторонніх звуків.

Для запуску установки з нанесення штукатурки її слід підключити до електрики. При наявності на об'єктів водопостачання підвести воду можна за допомогою гнучкого шланга. Коли немає можливості під'єднатися до центрального водопроводу, то доведеться забезпечувати підвезення води. Спочатку знадобиться засипати в бункер суху будівельну суміш саме для машинної технології нанесення оздоблення. За допомогою насоса здійснюється подача необхідної кількості води, а сама установка виробляє заміс розчину. Подача суміші проводиться під тиском за допомогою гнучкого шланга.

Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх