Правильний вибір штор для сцен

Правильний вибір штор для сцен

Будь-який концертний чи актовий зал асоціюється із проведенням заходів урочистого характеру. Частіше за все там проводять різноманітні свята, тому дуже важливо, аби обстановка була відповідною. Не можна уявити собі актовий чи концертний зал без завіси, яка являє собою класичні штори для сцен. Завдяки класичному стилю можна зробити нейтральний інтер'єр та додати святкових почуттів у обстановку. Але важливо, аби штори відповідали деяким критеріям.

Матеріали та кольорова гама

Основними матеріалами для пошиття штор для сцени слугують тафта, оксамит та будь-які інші щільні тканини. По-справжньому красиві штор доповнюються підхопленнями, бахромою, кистями чи іншими елементами. Замовляючи штори для сцен, також можна оцінити портьєри, які разом із завісою утворять чудову стилістичну комбінацію, яка зможе задати тон усьому інтер'єру концертної зали. До речі, симетричні ламбрекени також будуть доцільно виглядати у приміщенні, де часто проводяться які-небудь свята.

Кольорова гама штор для сцен має поєднуватися із кольорами, які притаманні всім іншим елементам у приміщенні. У більшості випадків доцільним буде білий колір. Він додає урочистості концертному залу з візуального боку, а також слугує чудовим тлом для оформлень та експозицій. Також можна звернути увагу на штори у пастельних кольорах. Головне, аби завіса не надто відволікала увагу. Якщо ж хочеться якимось чином підкреслити красу штор для сцен, то можна додати розкішних оздоблень та драпірування.

Вимоги до тканини

До самої тканини, з якої виготовляються штори для сцен, також висуваються певні вимоги. Тканина має бути цупкою, не повинна пропускати світло. Чим більші у завіси показники звукоізоляції, тим вона краща. Бажано, аби завіса не вигорала на сонці, була вогнетривкою та стійкою до різноманітних забруднень.

Загалом можна зробити висновок, що штори для сцен мають бути такими, що є абсолютно доречними для приміщення, де проводяться урочистості. Підбираючи завісу, необхідно подбати про її естетичну красу. Тільки тоді святковий захід вдасться провести на найвищому рівні.

Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх