Яким має бути принтер для студента?

Яким має бути принтер для студента?

Навчання у ВУЗі - справа серйозна. Кожному студентові доводиться готувати безліч різних доповідей, рефератів, курсових і інших робіт. Зібрану інформацію необхідно не лише зібрати, систематизувати і обробити, але і роздрукувати. Користуватися послугами друкових ценрів досить дорого. Простіше придбати сучасний і недорогий принтер, а також купити СНПЧ на сайті http://www.inksystem.biz для здешевлення друку.

Функціональні особливості принтера для навчання

Такий пристрій має бути недорогим, економічним у використанні і мати компактні розміри. Лазерні принтери можуть підійти для подібних завдань. Але кольорові моделі коштують пристойні гроші. Для друку тексту на високій швидкості можна підібрати оптимальну ЧБ модель. Але якісно відтворювати зображення і фото вона не зможе.

Відмінне рішення — струминний принтер. Він дає можливість роздрукувати не лише текст, але і різноманітні зображення і фотографії. Швидкість роботи у такої техніки зазвичай нижче, ніж у лазерних аналогів, хоча сьогодні є моделі з досить високими показниками. Також необхідно звернути увагу на обслуговування цього пристрою. За нього доведеться платити. Постійно придбавати чорнило — це регулярні витрати. Самостійно заповнювати картріджи проблематично. По-перше, подібна дія морочлива. По-друге, ПО техніку відреагує нагадуваннями про неліцензійні матеріали.

Простіше підібрати моделі принтерів, які можуть працювати з СНПЧ. Ця система здешевлює роботу пристрою і робить його експлуатацію зручніше. Природно, потрібно врахувати, що в даному випадку техніка повинна постійно працювати, інакше чорнила при тривалому просте (близько двох тижнів і більше) просто висохнуть.

Більшість студентів, що регулярно друкують різні роботи, вибирають саме струминні принтери, які можна оснастити СПНЧ.

Підсумуємо. Такі моделі:

  • можуть друкувати роботи з різним оформленням (кольоровими малюнками, графіками, фото і так далі);
  • економічні в експлуатації, завдяки СПНЧ;
  • відрізняються прийнятною ціною (це важливо для студентів);
  • якісно друкують текст.

Що таке СПНЧ, і як ця система дозволяє заощадити?

СНПЧ — пристрій в струминних принтерах. Воно подає чорнило з постійно заповнюваних резервуарів до голівки, що здійснює друк. Система забезпечує їх безперервне подання. Користувач принтера отримує неймовірну економію на витратних матеріалах, яка здешевлює друк в десятки разів. Вона складається з місткостей для чорнила, яке сполучене шлейфом з силікону з капсулами/картріджами, що знаходяться на голівці для друку. Пристрій герметичний. Завдяки «донорам» чорнило не закінчується. Пристрій постійно працює, забезпечуючи солідну економію коштів.

СПНЧ дозволяє:

  • поліпшити продуктивність пристрою. Не треба чистити голівку, міняти картріджи;
  • понизити витрати на друк в двадцять-шістдесят разів;
  • збільшити робочий ресурс голівки;
  • друкувати великі об'єми зображень і тексту, не турбуючись, що чорнило закінчиться;
  • не засмічувати навколишню місцевість відпрацьованими картріджами.

Висновок: студентові краще придбати струминний принтер з СНПЧ. Тоді він зможе якісно друкувати таблиці, графіки і інші зображення, необхідні для робіт, і набагато скоротити свої витрати по експлуатації техніки.

Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх