Затискачі плашечниє - елемент для з'єднання «голих» жив

Затискачі плашечниє - елемент для з'єднання «голих» жив

Організація повітряний ліній вимагає використання спеціальної арматури в процесі закріплення проводів. Асортиментна лінійка компанії «АЛИТ» дозволяє вибрати і придбати різні типи пристроїв. Тут представлені різні вушка і скоби, коромисла і затискачі плашечні. Останні використовуються для під'єднання провідників, забезпечують якісну, надійну і безпечну фіксацію.

Призначення затискачів плашечних

Саме така продукція дозволяє забезпечити безперебійний контакт шинопровода підстанції з елементами токовивода з низьким рівнем напруги. Зазначені деталі сприяють зниженню рівня негативного впливу перехідного процесу в електромережі.

Місце для затиску визначено на виході з підстанції. Щоб виріб забезпечувало максимально міцний контакт, її міцно з'єднують за допомогою спеціальних болтів. Тільки якісний матеріал дозволяє домогтися високоміцного і безпечного з'єднання. Вибирати подібну продукцію пропонує спеціалізована компанія.

Вимоги та показники відмінної якості

В процесі роботи подібний елемент повинен забезпечувати надійний електроконтакт між різними типами провідників. Щоб не помилитися при виборі пристрою, слід звертати увагу на його якісні, експлуатаційні характеристики. Використаний для виробництва матеріал повинен бути стійким по відношенню до несприятливих зовнішніх факторів:

  • Різним механічних впливів.
  • Підвищення рівня вологості.
  • Різним опадів і вітру.
  • перепади температур, в тому числі і різкого.

В процесі установки одним з найважливіших властивостей продукції залишається високий ступінь технологічності.

Якісні характеристики

До продукції пред'являються підвищені вимоги. Вона повинна повністю відповідати запитам покупців і стандартам якості, безпеки, надійності і довговічності. Саме тому всі затискачі плашечниє:

  • Виробляються з латуні марки ЛС-59-1. Саме цей матеріал дозволяє забезпечувати високі показники пропуску електроструму і мінімальні втрати при нагріванні.
  • Мають захисне покриття і ізоляцію — для попередження негативного впливу природних факторів і зовнішнього середовища на продукцію.
  • Доповнюються болтами зі сталі гарячого цинкування, що виключає передчасну корозію.

Запропонована арматури забезпечує легкий і простий монтаж, безперебійну роботу і тривалу експлуатацію.Затискачі плашечні, стягують болтами, що застосовуються для нетоковедущими з'єднання блискавкозахисних тросів, для токоведущего з'єднання алюмінієвих і сталеалюмінієвих проводів, для переходу від алюмінієвих і сталеалюмінієвих проводів до мідних проводах і навпаки.

Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх