Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Лампи світлодіодні з доставкою додому

Лампи світлодіодні з доставкою додому

У сучасному світі світлодіодне обладнання все більше завойовує своє стабільне місце в сфері освітлювальних елементів останнього покоління. Їх довговічність, чудові якості продуктивності, безпека для навколишнього середовища і здоров'я людини, істотна економія енергоресурсів в порівнянні з іншими джерелами світла дає підставу лампам світлодіодним міцно закріпитися в якості найбільш вигідного і надійного елемента для освітлення.

лампи

Найбільш частим придбанням для звичайних жителів країни стають світлодіодні лампи — звичний формат освітлювального елементу. Як і звичні лампи розжарювання, галогенки, люмінесцентні формати, вони часто виконуються в формі колби, яка одночасно є і розсіювачем. За стандартами світлодіодні лампи поділяються на кшталт цоколя і силі робочої напруги. Цоколі з вкручувати основою поділяються на формати Е27, Е14, Е40 і виконані з металу і стеклополімерной колби. А Штиркові можуть мати корпус і бути без нього, вони значно менші за розмірами і використовуються для акцентного або допоміжного освітлення. Вони підрозділяються за типами на десятки видів, найбільш популярні з яких GU10, G9, G4, MR16. Виняток — трубчаста лампа Т8 з двома штирями для монтування в офісні світильники з хромованими світловідбивачами.

Де купити світлодіодні лампи в Україні за найкращою ціною?

Купити світлодіодні лампи в Україні можна не в одній точці з реалізації подібної продукції. Головне упевнитися в надійності продавця і якість пропонованої продукції. На сьогодні найбільш вигідні ціни на ринку аналогічних товарів можуть запропонувати в інтернет-магазині однієї з кращих сертифікованих торгових точок в країні - фірми LEDSTORM.

Світлодіодні лампи купити тут досить просто за рахунок простого і зрозумілого інтерфейсу сайту, на якому кожен відвідувач знайде необхідний товар за прийнятною вартістю. Для зручності клієнтів у цілодобовому режимі працюють кваліфіковані і професійні фахівці з світлотехніки. Надається тривалий термін гарантійного обслуговування.

Високовольтні та низьковольтні LED-лампи купити необхідно кожному, хто дбає про економне використання електроенергії і бажає отримувати освітлення без мерехтінь, передчасного перегоряння освітлювального приладу і з ефективною яскравістю. Всі прилади з вкручувати цоколями працюють від напруги 220 вольт при підключенні до аналогічного патрону, Штиркові ж в основному вимагають стабілізатора напруги, тому що робочою напругою для них є 12 або 24 вольта.

Вони не вимагають спеціальної утилізації, так як не містять інерних газів, випарів важких металів, кобальту, ртуті, вольфраму, бром. Крім того, не продукуються променів в ультрафіолетовому і інфрачервоному спектрі. Термін служби кожної лампи варіюється в межах від 30 тисяч годин інтенсивного використання, що дорівнює п'яти рокам.

Новости партнеров - 23 марта 2017 640

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Криптобиржа Yobit.net — обмен, трейд, покупка криптовалют на любую сумму в любой точке мира

Криптобиржа Yobit.net — обмен, трейд, покупка криптовалют на любую сумму в любой точке мира

Оборот биржи yobit.net до €100 млн в сутки — подтверждает не только ее надежность, но и эффективность.

Гэри Пэйтон и Гэри Пэйтон II — чемпионская наследственность

Гэри Пэйтон и Гэри Пэйтон II — чемпионская наследственность

Гэри Пэйтон и Гэри Пэйтон II стали пятыми отцом и сыном, выигравшими чемпионат НБА.

Преимущества и особенности строительства монолитной плиты фундамента

Преимущества и особенности строительства монолитной плиты фундамента

Огромное значение на стойкость и долговечность конструкции имеет выбор правильного вида фундамента.

Как подобрать креативный подарок: ТОП-7 самых впечатляющих идей

Необязательно тратить целое состояние на подарок, если хочется впечатлить человека.

Как выбрать аксессуары для техники Apple

Как выбрать аксессуары для техники Apple

Интернет — магазин переполнен аксессуарами для техники Эпл.

Эксперты в сфере гемблинга рассказали, как в Украине помогают лудоманам

Цель отечественного гемблинга — внедрить правила ответственной игры.