Новости Луганска Cxid.info

Одяг та взуття для зими та літа від компанії Norfin

Одяг та взуття для зими та літа від компанії Norfin

Мисливці, риболови, туристи добре знають бренд Norfin. Ця компанія випускає високоякісний одяг та взуття, які забезпечують максимальний комфорт при перебуванні на відкритому повітрі і у холодні, і у спекотні періоди року. З товарами виробництва Norfin можна докладно ознайомитися на сайті http://norfin.com.ua.

Що виробляє компанія Norfin

Костюми Norfin для рибної ловлі та полювання добре відомі. Крім того, компанія виготовляє демісезонні костюми, термобілизну, варежки та шапки, зимове взуття. А для теплої пори року асортимент одягу включає в себе штани та сорочки, бейсболки та туристичні черевики і навіть шкарпетки. Тому, наприклад, мисливець чи турист може придбати в магазині Norfin абсолютно всі необхідні речі, і йому немає потреби звертатися до інших крамниць.

Для туристів, крім одягу та взуття, компанія пропонує різноманітне спорядження — палатки, спальні мішки, рюкзаки, окуляри, спеціальні кемпінгові меблі, а також всілякі аксесуари.

Якість та зручність

Кожного року в магазинах з'являються нові моделі товарів з маркою Norfin, які розробляються дизайнерами компанії. Новинки розробляються та виготовляються з застосуванням сучасних технологічних методів та матеріалів. При цьому спеціалісти компанії максимально враховують думки споживачів, в тому числі риболовів та мисливців, які експлуатують вироби в жорстких природних умовах.

При виготовленні зимового одягу використовуються багатошарові матеріали, які здатні надійно захистити від опадів і, в той же час, швидко відводять випаровування від тіла. Взуття, що не промокає, захищається вкладниками з фольги. Всі вироби забезпечують комфорт, свободу рухів, навіть при підвищеному фізичному навантаженні та інтенсивному пересуванні. Одяг та взуття мають підвищену міцність та стійкість до зносу. Для того, щоб досягти цього, всі шви додатково зміцнюються клеєм, а ділянки колін та ліктів максимально зміцнюються. Доглядати за речами Norfin досить легко — вони добре піддаються пранню та швидко сохнуть.

Всі ці якості є причиною того, що товари Norfin є досить популярними зовсім не тільки в мисливців або туристів. Їх з охотою купують всі прихильники активного відпочинку та здорового способу життя. Одяг та взуття марки Norfin добре придатні і для поїздки за місто, і для прогулянки містом. Їхніми додатковими перевагами, крім якості та зручності, є доступні ціни.

Новости партнеров - 13 февраля 2020 1700

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Высадка семян подсолнечника: некоторые особенности и приемы

Высадка семян подсолнечника: некоторые особенности и приемы

В Украине подсолнечник является одной из наиболее распространенных культур. Им хорошо переносятся как засухи, так и небольшие заморозки.

Домашние питомцы: уход и содержание

Домашние питомцы: уход и содержание

Правильное содержание и уход за котом поможет ему оставаться здоровым и счастливым, а также радовать своего хозяина и окружающих.

Профессиональная охрана офисов

Профессиональная охрана офисов

В Киеве одной из самых крупных компаний является «Шериф».

Как создать сайт турфирмы — с uKit это просто

Как создать сайт турфирмы — с uKit это просто

Грамотно созданный сайт позволит потенциальным клиентам узнать о предлагаемых туристических направлениях, наличии горящих путевок, рассчитать стоимость путешествия, оплатить или забронировать...

Как не упустить отличные перспективы

Как не упустить отличные перспективы

Несколько игровых сессий в НетГейм, и посетитель не захочет заходить в другие онлайн казино.

Шины BRIDGESTONE ECOPIA EP150

Шины BRIDGESTONE ECOPIA EP150

Благодаря характерным особенностям, данные шины хорошо себя зарекомендовали в Европе и на постсоветском пространстве.