Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Одяг та взуття для зими та літа від компанії Norfin

Одяг та взуття для зими та літа від компанії Norfin

Мисливці, риболови, туристи добре знають бренд Norfin. Ця компанія випускає високоякісний одяг та взуття, які забезпечують максимальний комфорт при перебуванні на відкритому повітрі і у холодні, і у спекотні періоди року. З товарами виробництва Norfin можна докладно ознайомитися на сайті http://norfin.com.ua.

Що виробляє компанія Norfin

Костюми Norfin для рибної ловлі та полювання добре відомі. Крім того, компанія виготовляє демісезонні костюми, термобілизну, варежки та шапки, зимове взуття. А для теплої пори року асортимент одягу включає в себе штани та сорочки, бейсболки та туристичні черевики і навіть шкарпетки. Тому, наприклад, мисливець чи турист може придбати в магазині Norfin абсолютно всі необхідні речі, і йому немає потреби звертатися до інших крамниць.

Для туристів, крім одягу та взуття, компанія пропонує різноманітне спорядження — палатки, спальні мішки, рюкзаки, окуляри, спеціальні кемпінгові меблі, а також всілякі аксесуари.

Якість та зручність

Кожного року в магазинах з'являються нові моделі товарів з маркою Norfin, які розробляються дизайнерами компанії. Новинки розробляються та виготовляються з застосуванням сучасних технологічних методів та матеріалів. При цьому спеціалісти компанії максимально враховують думки споживачів, в тому числі риболовів та мисливців, які експлуатують вироби в жорстких природних умовах.

При виготовленні зимового одягу використовуються багатошарові матеріали, які здатні надійно захистити від опадів і, в той же час, швидко відводять випаровування від тіла. Взуття, що не промокає, захищається вкладниками з фольги. Всі вироби забезпечують комфорт, свободу рухів, навіть при підвищеному фізичному навантаженні та інтенсивному пересуванні. Одяг та взуття мають підвищену міцність та стійкість до зносу. Для того, щоб досягти цього, всі шви додатково зміцнюються клеєм, а ділянки колін та ліктів максимально зміцнюються. Доглядати за речами Norfin досить легко — вони добре піддаються пранню та швидко сохнуть.

Всі ці якості є причиною того, що товари Norfin є досить популярними зовсім не тільки в мисливців або туристів. Їх з охотою купують всі прихильники активного відпочинку та здорового способу життя. Одяг та взуття марки Norfin добре придатні і для поїздки за місто, і для прогулянки містом. Їхніми додатковими перевагами, крім якості та зручності, є доступні ціни.

Новости партнеров - 13 февраля 2020 1869

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Три совета для ответственной игры от экспертов лотереи «Золотой Кубок»

Три совета для ответственной игры от экспертов лотереи «Золотой Кубок»

У некоторых игроков со временем формируется устойчивая привязанность к новой порции адреналина, полученного после выигрыша — «лудомания».

Компрессор для бассейна: как выбрать

Компрессор для бассейна: как выбрать

Чтобы устроить в искусственном водоеме SPA-процедуры, необходимо установить компрессор для бассейна.

Как выбрать телевизор

Как выбрать телевизор

Представлены модели, которые имеют разнообразные габариты, разрешение и размер экрана.

Особенности изготовления белого чая

Особенности изготовления белого чая

Он получил свое название благодаря чайным почкам, которые покрыты белыми ворсинками.

Что собой представляют фотообои на кухню

Что собой представляют фотообои на кухню

Один из вариантов улучшения внешнего вида кухни — это фотообои.

Как взять кредит на карту онлайн за 5 минут

Как взять кредит на карту онлайн за 5 минут

Любой пользователь сможет самостоятельно подобрать место, где будет оформлять кредит.