Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Який розмір одягу для новонароджених?

Майбутнім батькам вкрай важливо розуміти який розмір одягу для новонароджених буде пасувати саме для їхнього малюка. Адже, коли справа доходить до розмірів дитячого одягу, існує безліч розбіжностей, в яких важко зорієнтуватися. Якщо ви коли-небудь купували дитячий одяг, то знаєте, що з визначенням розміру не все так просто. Насправді, нерідко батькам доводиться купувати кілька різних розмірів, щоб зрозуміти, що саме підійде дитині. Це тому, що розміри дитячого одягу не стандартизовані, вони скоріше залежать від бренду, у якого ви купуєте.

Як працюють розміри дитячого одягу?

Купуючи дитячий одяг для немовлят, ви, швидше за все, будете бачити одні й ті ж розміри знову і знову. Але оскільки розміри дитячого одягу доволі часто базуються на віці, а не на фактичному зрості та вазі дитини, вони відрізняються в залежності від бренду — це означає, що розмір для малюка віком від трьох до шести місяців одного бренду може сидіти зовсім інакше, ніж розмір іншого бренду передбачений для такого самого віку. Найпоширеніші варіанти розмірів, які ви побачите, включають:

  • Передчасно народжені
  • Новонароджені
  • 0-3 міс
  • 3-6 міс
  • 6-9 міс
  • 9-12 міс

Варто зазначити, що деякі бренди дитячого одягу вказують на своїх виробах лише верхню межу діапазону розмірів — тому, якщо ви бачите повзунки з написом 9 міс, це означає, що насправді вони мають розмір 6-9 міс.

Звичайно, те, що діти одного віку, не означає, що всі вони мають однаковий розмір. Тож як визначити, який розмір дитячого одягу купувати, особливо якщо ви робите покупки в Інтернеті? Замість того, щоб відштовхуватися від розмірів дитячого одягу, експерти рекомендують орієнтуватися на зріст і вагу дитини.

Як обрати дитячий одяг в онлайн-магазині?

  • Знання зросту та ваги дитини є ключовим фактором при покупці дитячого одягу, оскільки більшість брендів пропонують таблиці розмірів дитячого одягу з діапазонами зросту та ваги. Попросіть таблицю розмірів. Більшість дитячих брендів мають таблиці розмірів дитячого одягу на своїх веб-сайтах, але якщо у вас виникли проблеми з пошуком, зверніться до їхньої служби підтримки клієнтів за порадою щодо вибору розміру перед покупкою.
  • Подумайте про тканину: Сьогодні легко потанути у великій кількості різноманітного дитячого одягу. Магазини пропонують дитячий одяг для дівчат, прикрашений різноманітними бантиками і рюшами, та не менш стильний одяг для хлопчиків. Більшість з нас з радістю купували нову річ, але після першого ж прання вона сідала на кілька розмірів — і дитячий одяг не виняток. Враховуючи, скільки разів немовлятам перуть одяг, вам варто обирати тканини, які добре тримають форму.
  • Не знімайте бирки: Це дасть вам можливість повернути або обміняти речі, які не підійшли дитині. Після покупки не знімайте бирки, поки не будете готові приміряти річ на дитину. Якщо річ підійшла, зніміть бирки і виперіть її перед тим, як дозволити дитині носити її. Якщо не підійшов, поверніть річ назад до магазину.

Новости партнеров - 23 февраля 2023 1553

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Приватбанк приступил к выплате помощи для ВПЛ.

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

АТБ снизила цены на продукты для покупателей, у которых есть банковская карта одного из 4-х банков.

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

На что в первую очередь нужно обращать внимание при покупке яиц.

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция продлится с 17 марта 2023 года до 17 сентября 2023 года.

Запомните, а лучше запишите: как оформить справку ВПЛ и выплаты на проживание — инструкция

Запомните, а лучше запишите: как оформить справку ВПЛ и выплаты на проживание — инструкция

Как получить статус ВПЛ.

Украинцы массово остаются без пенсии — почему ПриватБанк расторгает договора

Украинцы массово остаются без пенсии — почему ПриватБанк расторгает договора

Украинке на временно оккупированной территории ПриватБанк отказал в обслуживании.

Элегантное прошлое немецкой скорой помощи: образец комфорта и надежности

Mercedes-Benz 320 Ambulance – раритетный автомобиль, чья модель могла бы занять почётное место в коллекции любого ценителя ретро.

Почему обрыв нулевого провода – это большая проблема

Обрыв нулевого провода – звучит не слишком угрожающе. Однако, за этими простыми словами скрывается огромная неприятность, которая может дорого обойтись хозяину помещения.

Дар стихии, или как ураган помог создать грифельные карандаши

Нередко случается так, что история даже самого привычного предмета может оказаться интересной и познавательной. И такой предмет, как обыкновенный карандаш.