Що таке єдиний реєстр судових рішень

Що таке єдиний реєстр судових рішень

На сьогоднішній день, багато людей відкривають власні компанії. Це обумовлено потребою в додатковому заробітку. Таким чином, особиста компанія може приносити не тільки допоміжні кошти, а й стати джерелом основного доходу. Власникам бізнесу доводиться співпрацювати з іншими підприємствами. На жаль, не всі вони є чесними. Для того, щоб не натрапити на шахраїв, можна відстежити інформацію про ту чи іншу компанію. Таку можливість надає даний сайт https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-reiestr-sudovykh-rishen-v-ukrayiny/. Він являє собою єдиний реєстр судових рішень. Там можна знайти досьє на будь-яку українську компанію. Бізнес-аналітична система Ю-КОНТРОЛ допомагає підприємцям визначати, залучалася компанія або ФОП до судових позовів.

Можливості

Вищезгаданий онлайн сервіс є корисним і ефективним. Клієнти, які ним скористалися, отримують такі можливості:

  1. База компаній в Україні. Дана система надає найбільш сучасну базу українських компаній. Таким чином, кожен зможе отримати список існуючих підприємств.
  2. Повна інформація про підприємства. Включає в себе дані про приватні та державні фірми. Інформація про них є повною і офіційної. За рахунок цього, можна переконатися в правомірності дій.
  3. Відстеження інформації. Відбувається в режимі реального часу. Тобто, все, що відбувається зараз, відображається на сайті.
  4. Рішення спеціалізованих судів. Сюди входить вирішення судів, банкрутство суб'єктів різних форм власності, а також, контактна інформація.
  5. Актуальність. Дані на сайті оновлюються щодня з офіційних джерел.

Повне досьє

Повне досьє на українську компанію складається з такої інформації:

  • тендери. Тут є дані про виграні тендери та їх суми;
  • ліцензії. Представлено всі ліцензії, а також, дозволи;
  • судові рішення. Показані судові рішення, в яких підприємство брало участь;
  • зв'язок з іншими контрагентами. Це можуть бути постачальники, оптовики та інші;
  • зовнішня економічна діяльність. Діяльність фірми за межами держави.

Тобто, єдиний реєстр судових рішень захищає підприємця від можливих ризиків і неприємних ситуацій. Таким чином, шахраї не зможуть зашкодити компанії, так як вона буде завжди мати актуальну інфомрацію.

Загрузка...

Подписаться на рассылку

Вверх