Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Як зняти квартиру на добу, щоб не обманули?

Як зняти квартиру на добу, щоб не обманули?

Як саме шукати квартиру в оренду кожен вирішує сам. У власників, які здають житло без посередників, можуть бути вигідні умови. Іноді вони пропонують оренду без укладання договору, на одному «чесному слові". Але ризик обману тут дуже високий.

Якщо збираєтеся працювати з компанією, зверніться в ту, яка давно на ринку. Їх база завжди ширше та різноманітніше, тому більша ймовірність, що ви знайдете відповідний вам варіант. Перед тим, як звернутися в компанію, почитайте про неї докладніше, вивчіть відгуки клієнтів на сайті. Якщо в агентства немає власного сайту, це повинно вас насторожити.

Перевірка квартири перед орендою

Здавати квартиру подобово може або сам власник, або довірена особа. Перед прийняттям рішення рекомендуємо зробити наступне:

 1. Перевірити оригінали документів, що підтверджують право власності на нерухомість. Копії нерідко бувають підробленими.
 2. Переглянути паспорт господаря квартири. Звірите дані в ньому з інформацією в документах. Попросіть ксерокопію паспорта власника або зробіть фотографію. Якщо власнику нема чого приховувати, він не відмовить.
 3. Якщо у квартирі прописані ще якісь люди, то краще розпитати власника про всі хто зареєстрований на житлоплощі. Щоб заздалегідь знати, чи не нагрянуть до вас несподівані «гості".
 4. Дізнатися про сусідів. Буває, що люди які проживають по сусідству не в курсі, що квартира здається в оренду. Дізнайтеся про це заздалегідь та поговоріть із сусідами, щоб запобігти можливим проблемам.

Не варто на першу вимогу вносити гроші за оренду. Якщо орендодавець пропонує відразу внести плату без показу приміщення, ймовірно, ви маєте справу з шахраєм.

Запобіжні заходи

Знання про методи обману та шахрайських схемах допоможуть вам зберегти свої гроші.

Не забувайте:

 • уважно читати всі пункти договору, тексти документів та інших паперів на яких ви ставите свій підпис. Ваша обачність — запорука безпеки;
 • просить розписку, чек або квитанцію за будь-який платіж;
 • упевнитися, що в паперах прописані всі форс-мажори та обов'язки кожної сторони;
 • якщо вас кваплять або просять оплатити заздалегідь, то швидше за все вас хочуть обдурити.

Якщо вас цікавлять комфортні квартири подобово Тернопіль, то актуальні та перевірені оголошення ви знайдете на сайті DOM.RIA. З огляду на те, що перевірені квартири — це об'єкти стан яких було відзнята панорамною камерою спеціально підготовленим інспектором орендар отримує всю актуальну інформацію про вподобане житло. Такий підхід дозволив сайту DOM.RIA стати лідером у сфері оренди житлової та комерційної нерухомості.

Поширені схеми обману при добовій оренді квартир

Одна з найпоширеніших ситуацій: квартира, зазначена в оголошенні, відрізняється від реальної. Шахраї публікують в інтернеті або газетах фото житла, повз яких не пройти: непоганий ремонт, презентабельно виглядає набір меблів, та ще й ціна приваблива! Ті, хто «ведуться» на цей прийом, виплативши суму, обумовлену з продавцем послуги, після цього потрапляють в приміщення, що не має нічого спільного з обіцяним варіантом — але назад вже нічого не повернути. Щоб уникнути подібного розвитку подій, важливо відвідати розглянуту квартиру до внесення та передачі коштів за її оренду.

Буває так: зв'язавшись з людиною, яка здає квартиру не на один день, а, припустимо, на пару днів, можна почути від неї вимогу заздалегідь внести заставу. Отримавши гроші, нерідко орендодавець починає вигадувати різні легенди, що перешкоджають вашому в'їзду в квартиру: мовляв, «попередній мешканець ще не зібрав речі", «треба привести квартиру в належний вигляд» та тому подібні відмовки. Через якийсь час зловмисник раптово зникає. Якщо шахраєві були передані гроші не під розписку, стягнути з нього нічого не вдасться. Щоб не «попастися на цю вудку», потрібно при оплаті оренди вимагати оформлення документів.

Як орендувати житлоплощу щоб не обдурили?

Часто трапляється, що низька вартість — це приманка шахраїв. Далі трапляться що запропоноване житло вже зайнято та орендаря, починають умовляти взяти варіант дорожче. Якщо ви почнете доказувати що вам сподобалося недороге житло, шахраї скажуть що це можливо, але якщо одразу заплатити за рік вперед бо інакше ціна буде набагато вище. Щоб не поповнити ряди обдурених орендарів фахівці рекомендують:

 1. Не намагатися орендувати житло за цінами нижче ринкових.
 2. Брати розписку по будь-яких операціях з грошима. Цей папір буде доказом у суді.
 3. Не вносіть грошей поки не отримаєте ключі та підпишете договір.
 4. Не вірите орендодавцям які пропонують укласти угоду по копіям документів.
 5. Перевірте що всі власники нерухомості погоджуються здавати її в оренду.
 6. Відмовтеся від оренди якщо немає усіх необхідних документів.

Будьте максимально уважні укладаючи угоду з незнайомою людиною. Схеми шахраїв постійно удосконалюються тому передбачити все дуже важко.

Новости партнеров - 20 декабря 2018 888

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Покрытие фасада здания краской: особенности работ

Покрытие фасада здания краской: особенности работ

При проведении окраски фасада желательно использовать специальные декоративно-защитные средства.

ТОП-3 самых компактных посудомоечных машин до 7000 грн

ТОП-3 самых компактных посудомоечных машин до 7000 грн

Профессиональные модели бывают купольными, туннельными, фронтальными.

5 причин купить робот-пылесос. Как его правильно выбрать

5 причин купить робот-пылесос. Как его правильно выбрать

Уборка — занятие, которое по душе единицам.

Инвестиции в развлечения от Фонда JKR

Инвестиции в развлечения от Фонда JKR

JKR оказывает поддержку перспективным стартапам.

Что такое комплексный протеин — чем отличается

Что такое комплексный протеин — чем отличается

Для выполнения тяжелых физических нагрузок, высоких атлетических результатов, просто необходим эффективный «спортивный энергетик».

Особенности выбора шампуня для волос: важные критерии

Особенности выбора шампуня для волос: важные критерии

Рынок предлагает большое разнообразие товаров, марок на любой вкус и цвет.