Новости Луганска Cxid.info

Онлайн майданчик для пошуку та резервування ліків

Онлайн майданчик для пошуку та резервування ліків

Дуже часто, коли виникає певне захворювання, виникає проблема термінового пошуку потрібних ліків. Дієву допомогу у цьому може оказати сайт klikis. На ньому можна знайти певний препарат, вибрати пропозицію з кращою ціною, замовити товар та забрати його у найближчій аптеці. Так можна знайти, наприклад, засоби для лікування подагри або препарати від кашлю.

Ліки та засоби в розділах каталогу klikis

Для зручності пошуку каталог сайту розбитий на декілька розділів. Серед них — медичні препарати та товари для здоров'я, звичайна та лікувальна косметика, вітаміни та БАД, медична техніка та обладнання. У свою чергу, кожен розділ складається з декількох підрозділів. Наприклад, у розділі «Медикаменти» можна знайти ліки для дихальної системи, серцево-судинної системи, противоалергійні та інші. Якщо зайти у підрозділ «Дихальна система», то можна побачити подальший розподіл: препарати для лікування застуди та кашлю, антигістамінні препарати і т.д.

На сторінці, присвяченій лікам від кашлю та застуди, можна знайти чималу кількість засобів: «Неонокс», «Линакс», «Амброксол» та інші. Кожний препарат має детальний опис (склад, показання і т.д.), але klikis застерігає від самолікування та радить при появі симптомів будь-якого захворювання звертатися до лікаря.

Як працює сервіс klikis

Знайшовши кілька необхідних товарів, користувач може обрати ту аптеку, в якій всі вони є. Якщо ж такого варіанту немає, klikis організує доставку у вибрану користувачем аптеку тих товарів, яких там не вистачає, і робить це безкоштовно. Таким чином, у користувача з'являється можливість отримати замовлення в одному місці. Всі товари (ліки, БАД, вітаміни, медична техніка і т.д.), що фігурують на сайті, є оригінальними.

У той же час, всі дані на сайті носять виключно інформаційний характер. Отже, може скластися ситуація, що з певних технічних причин товар у визначеному закладі може бути відсутній. Тому користувачеві має сенс уточнювати наявність товарів у вказаних аптеках. Ніякої націнки на будь-які товари сайт klikis не робить.

Сайт працює у beta-режимі, що означає постійне тестування та вдосконалення. Застосовуються технічні засоби, що дозволяють не втрачати зв'язок з сайтом навіть при поганій роботі Інтернету. Після реєстрації на сайті користувач може отримувати інформацію про послуги шляхом СМС-повідомлень або електронною поштою.

Новости партнеров - 08 сентября 2019 378
Кухонный стол: подбираем материал и форму

Кухонный стол: подбираем материал и форму

Очень важно сделать правильный выбор в процессе обустройства кухни.

Достоинства лазерной эпиляции

Достоинства лазерной эпиляции

Возможно, вы устали от бритья, а воск стал раздражать вашу кожу? Самое время попробовать лазерное удаление волос.

Особенности крокусов

Особенности крокусов

В собственном саду можно посадить множество разнообразных растений: деревья, ягоды, кустарники и цветы. Одним из популярных видов цветов выступают крокусы.

Спасём мир вместе: книжки про супергероев

Спасём мир вместе: книжки про супергероев

Книги переносят читателя в сказочные миры, наполненные магией и чудовищами, орками и путешествиями во времени.

Основные правила выбора зимней одежды для охоты

Основные правила выбора зимней одежды для охоты

Тут много нюансов.

Брендирование городских автобусов

Брендирование городских автобусов

Результативность этих рекламных каналов подтверждена десятилетиями успешного использования.