Новости Луганска Cxid.info

Враження пацієнтів: відгуки про роботу медичної лабораторії «Сінево»

Враження пацієнтів: відгуки про роботу медичної лабораторії «Сінево»

Для того, щоб впевнено поставити діагноз та визначитися з методикою лікування хворого, лікар у більшості випадків не може обійтися без результатів тих чи інших аналізів. В Україні набули чималу популярність медичні лабораторії «Сінево», які працюють у багатьох містах та виконують різноманітні аналізи швидко та якісно. Про роботу лабораторій «Сінево» відгуки користувачів є виключно позитивними. Багато відгуків можна побачити на порталі новин Києва pk.kiev.ua.

Європейська якість медичних послуг

Мережа лабораторій «Сінево Україна» — це підрозділ європейської мережі «Сінево», яка, в свою чергу, є складовою частиною холдингу Medicover, що був заснований у Польщі з метою надання медичних, в тому числі діагностичних, послуг. В Україні налічується сім лабораторій та розгалужена мережа центрів, що діють у вісімдесяти містах та приймають там аналізи, відправляючи їх потім на обробку в лабораторії.

Високий рівень обслуговування пацієнтів забезпечується двома складовими — кваліфікацією персоналу та високоякісним обладнанням. У лабораторіях працює діагностична апаратура таких відомих виробників, як Bio-Rad (США), Sysmex (Японія), Roche Diagnostics (Швейцарія). Це обладнання дозволяє робити різноманітні аналізи з високою достовірністю та досить швидко. Такою самою високою якістю відрізняються і реагенти, які застосовуються під час проведення аналізів.

Зручності для пацієнтів

Перелік видів аналізів, що їх роблять у лабораторіях «Сінево», настільки великий, що практично будь-який пацієнт, якому призначений той чи інший аналіз, може його зробити в цій мережі. Інша важлива перевага — оперативність обробки аналізів та отримання результатів пацієнтами. Хоча здебільшого пункт прийомки та лабораторія розташовані в різних містах, пацієнти мають змогу більшість результатів отримувати вже наступного дня. А якщо аналіз потребує певної підготовки (наприклад, обмежень у їжі), пацієнти обов'язково отримують від персоналу «Сінево» необхідні пояснення.

Лабораторії, що входять до складу мережі «Сінево Україна», пройшли процедуру міжнародної зовнішньої оцінки та отримали сертифікат RIQAS. Цей документ розцінюється як свідчення високого рівня їхньої роботи.

Новости партнеров - 08 сентября 2019 473
Какие бывают роллы

Какие бывают роллы

На сегодняшний день, популяризируется японская кухня. Это обусловлено необычностью и особым вкусом еды.

Кухонный стол: подбираем материал и форму

Кухонный стол: подбираем материал и форму

Очень важно сделать правильный выбор в процессе обустройства кухни.

Достоинства лазерной эпиляции

Достоинства лазерной эпиляции

Возможно, вы устали от бритья, а воск стал раздражать вашу кожу? Самое время попробовать лазерное удаление волос.

Особенности крокусов

Особенности крокусов

В собственном саду можно посадить множество разнообразных растений: деревья, ягоды, кустарники и цветы. Одним из популярных видов цветов выступают крокусы.

Спасём мир вместе: книжки про супергероев

Спасём мир вместе: книжки про супергероев

Книги переносят читателя в сказочные миры, наполненные магией и чудовищами, орками и путешествиями во времени.

Основные правила выбора зимней одежды для охоты

Основные правила выбора зимней одежды для охоты

Тут много нюансов.