Новости Луганска Cxid.info

Діяльність благодійного фонду Максима Шкіля

Діяльність благодійного фонду Максима Шкіля

Багато людей, які отримали дієву адресну допомогу, добре знають це ім'я — Максим Шкіль, бізнесмен та засновник благодійного фонду.

Підприємницька та благодійна діяльність

Максим Шкіль народився та закінчив академічну гімназію у Львові. Після цього він ще багато вчився, має три вищих освіти та є кандидатом юридичних наук, володіє чотирма іноземними мовами. Все це є неабиякою допомогою в успішній підприємницькій діяльності. Максим Шкіль є власником кількох компаній: «Перша логістична компанія» (залізничні вантажні перевезення), «Audi Центр Одеса» (найбільший дилерський центр Audi в Україні), ТОВ «Автострада» (будівництво та ремонт доріг).

Отримуючи солідні доходи від цієї діяльності, Максим Шкіль вважає за свій моральний обов'язок використовувати їхню солідну частину на цілі благодійності. В 2011 році він заснував Благодійний фонд, який за цей час реально допоміг багатьом сім'ям (їх більше тисячі). Фонд придбав обладнання для оснащення кількох онкологічних центрів, а також клінік, де лікуються люди з проблемами мови та слуху. Важливий напрямок роботи фонду — надання допомоги дітям. Фонд надає таку допомогу десяткам дитячих будинків.

Допомога дітям

Максим Шкіль одружений та має двох дочок. Тому він добре розуміє потреби дітей. Благодійний фонд Шкіля не на словах, а на ділі виказує співчуття дітям, які є сиротами або з певних причин залишилися без піклування батьків. Для них розроблені спеціальні програми розумового та фізичного розвитку, а для цих категорій дітей це вкрай важливо, бо в подальшому житті їм доведеться покладатися виключно на себе. Дуже важливий бік розвитку дитини — навчання. Програми Благодійного фонду в значній мірі спрямовані на розвиток інтелектуальних здібностей дітей.

Меценат Максим Шкіль приділяє величезну увагу також розвитку творчих здібностей дітей. Завдяки діяльності фонду, вихованці дитячих будинків мають змогу малювати та займатися іншими видами творчості під керівництвом досвідчених вихователів. Для дітей це — велике задоволення. Іще один бік розвитку особистості - фізична культура. М. Шкіль є прихильником здорового способу життя та сам активно займається спортивними вправами. Благодійний фонд будує спортивні майданчики та спортивні куточки у дитячих будинках, а також надає підтримку українським спортсменам шляхом спонсорства та допомоги у фінансуванні участі у міжнародних змаганнях.

Новости партнеров - 14 ноября 2019 1367
Приобретение ритуальных товаров через Интернет — быстро и удобно в shop.ritual.ru

Приобретение ритуальных товаров через Интернет — быстро и удобно в shop.ritual.ru

Выбор осуществляется обычным способом, товар сразу попадает в корзину, затем сформированный заказ отправляется по указанному адресу.

Взгляд изнутри или непредвзятое мнение водителей такси

Взгляд изнутри или непредвзятое мнение водителей такси

Водитель такси — профессия или призвание?.

Как выбрать провайдера для подключения интернета

Как выбрать провайдера для подключения интернета

Если у вас медленный интернет, он постоянно пропадает или вообще не работает, то стоит задуматься о подключении интернета у нового...

Как не остаться без телевидения после отключения бесплатного «спутника»

20 января 2020 года медиагруппы начнут кодирование украинских телеканалов.

Как выбрать кольцо для помолвки: бюджет, размер, камень и металл

Как выбрать кольцо для помолвки: бюджет, размер, камень и металл

Ни одна помолвка не обходиться без колец, но далеко не все знают, как их правильно подбирать.

Оборудование для новой автомастерской

Оборудование для новой автомастерской

Для начала стоит решить, на чем мастерская будет специализироваться.