Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Навантажувачі Toyota: переваги й особливості

Навантажувачі Toyota: переваги й особливості

Наразі на вітчизняному ринку підйомно-транспортного обладнання пропонується великій вибір різноманітних навантажувачів від багатьох відомих і не дуже відомих компаній-виробників із багатьох країн світу. Вибір такої техніки вельми багатий!

При цьому, як свідчать статистичні дані, дуже багато українських підприємств воліють купувати навантажувачі виробництва знаменитої японської компанії Toyota, незважаючи на те, що їх вартість помітно вище, ніж, наприклад, на китайські аналоги зі схожими робочими параметрами. Тож попробуємо розібратися: чому так популярні навантажувачі Тойота в Україні?

Система активної стабілізації

Чи знаєте ви, що більше 30% серйозних аварій з навантажувачами відбувається через бічний нахил? Підвищуючи стійкість своїх підйомно-транспортних машин, японські інженери суттєво знижають ризик аварій на тих виробництвах і складах, де вони працюють. Ось чому всі вилочні навантажувачі Toyota з противагою в стандартній комплектації включають систему активної стабілізації Toyota (SAS). Це їх унікальна особливість, завдяки якій можна контролювати основні параметри роботи машини. Це дозволяє мінімізувати час простою і підвищити ефективність.

Стабільність, експлуатаційна надійність і безпека є важливими аспектами при поводженні з товарами. При роботі з вилковим навантажувачем, укомплектованим системою балансування Toyota, всі дії з водіння і вертикального штабелювання справляють враження стабільності і керованості - система SAS запобігає виникненню будь-яких небезпечних ситуацій.

Активний моніторинг основних робочих параметрів машини дозволяє знизити ризики та максимально збільшити кількість переміщуваних піддонів. Це дозволяє операторам працювати з повною впевненістю у використовуваному обладнанні, зберігаючи високу продуктивність протягом робочого дня.

При переміщенні вантажів на висоту важлива безперебійна робота оператора і виключення всіх ризиків пошкодження майна або вантажу. Це дозволяє збільшити кількість переміщуваних піддонів і знизити експлуатаційні витрати. Функція SAS Mast Control не тільки контролює висоту вантажу і положення щогли, але також визначає оптимальну швидкість і кут нахилу щогли для цих параметрів. Це зводить до мінімуму розгойдування щогли, дозволяючи операторам швидше складати або витягувати піддони на висоті.

Потрібен час, щоб вила були приведені в горизонтальне положення для підйому піддону. Завдяки регулюванню вирівнювання SAS вила вирівнюються одним натисканням кнопки, що прискорює цю операцію, особливо коли вантажі знаходяться на висоті. Крім того, функція вирівнювання вил допомагає оператору правильно та рівномірно штабелювати матеріали по вертикалі, запобігаючи пошкодженню товарів і стелажів, а також скорочуючи витрати.

Забезпечення стійкості при повороті

При повороті без контролю швидкості збільшується ризик аварії. Діючи швидше, ніж найдосвідченіший водій, SAS допомагає захистити операторів при поворотах без зниження продуктивності. Навантажувачі Тойота (https://denal.com.ua/forklifts/) оснащені запатентованим циліндром блокування повороту SAS, який забезпечує неперевершену бічну стійкість при проходженні поворотів за рахунок автоматичного блокування повороту задньої осі. Таким чином, стійкість машини завжди під контролем.

Більш докладно дізнатися про навантажувачі Toyota, їх вартість та комплектацію можна на сайті компанії «Денал Груп», котра займається продажем та наданням в оренду підйомно-транспортної техніки. Адреса сайту — denal.com.ua

Новости партнеров - 13 сентября 2021 436

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Варикозне розширення вен: особливості захворювання та його лікування

Варикозне розширення вен: особливості захворювання та його лікування

Вени нижніх кінцівок деформуються та набухають, на ногах з'являються вузлики та трофічні виразки.

Холодильное оборудование для бизнеса

Холодильное оборудование для бизнеса

Выбор необходимого оборудования зависит от особенностей магазина и продукции, которая в нем реализуется.

Украсить праздничный обед: как выбрать булочки?

Украсить праздничный обед: как выбрать булочки?

Издавна на территории современной Украины к супам и кашам подавали мучные изделия.

Топы женские — удобная одежда на лето

Топы женские — удобная одежда на лето

Английское происхождение названия «топ» полностью соответствует признакам вещей, украшающих верхнюю часть женского тела.

Стоит ли покупать Айфон и какую версию выбрать

Стоит ли покупать Айфон и какую версию выбрать

Покупать айфон 12 или ждать айфон 13.

Наружная реклама для продвижения бизнеса

Наружная реклама для продвижения бизнеса

Установка и эксплуатация наружной рекламы — это выгодное вложение в развитие компании.