Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Чи варто встановлювати сонячну електростанцію?

Чи варто встановлювати сонячну електростанцію?

У всій українській області є хороші умови для виробництва електроенергії від сонця, проте вони відрізняються від географічного положення. Середня інсоляція має високі сонячні ресурси. Чи окупиться фотоелектрична установка в нашій країні?

Сонячні умови в Україні

В українському регіоні на кожен квадратний метр у середньому припадає 1000 кВт * год на рік, проте фотоелектричні панелі зазвичай нахилені так, щоби їхня поверхня була максимально перпендикулярна падінню сонячних променів, що дає максимальну ефективність сонячній панелі 500 Вт від https://www.solargarden.com.ua/product-category/sonyachni-paneli-vid-500-vt/.

сонячна електростанція

Кут нахилу фотоелектричних панелей

Оптимальний нахил фотоелектричних панелей для сонячної установки становить приблизно 35-38 градусів. Фотоелектричні установки з нижчим ухилом мають більшу ефективність влітку, тому що сонце вище на горизонті, а взимку вищу ефективність можна отримати на сонячній фермі з вищим ухилом.

Напрямок розташування фотоелектричних панелей відносно півдня

Фотоелектричні панелі, розташовані під кутом на південь, є найкращим рішенням, і тут ефективність фотоелектричної установки буде найвищою. Модулі, спрямовані більше на схід і захід, матимуть трохи меншу ефективність, але й на них фотоелектрична установка буде продуктивною, але вона має бути більшою, щоби генерувати ту ж потужність.

сонячна електростанція

Температура

Робоча температура фотоелектричних панелей обернено пропорційна ефективності, яку вони отримують. Висока температура знижує ефективність виробництва електроенергії фотоелектричними елементами. Найкращі характеристики матимуть установки в прохолодних місцях із великою кількістю сонячного світла.

Затінення

Під час прийняття рішення про створення сонячної електростанції варто вибрати таке місце, щоби затінення впродовж доби та усього року було якомога меншим, і в ідеалі, щоби їх не було взагалі. Може трапитися так, що на фотоелектричній фермі з'являється тінь Близького об'єкта і він проходить цілодобово, звичайна установка тоді не може працювати на повну потужність. Однак установка за таких умов не виключена.

Потужність сонячної ферми і її кінцева вартість із монтажем можна оцінити за наведеною вище формою фотоелектричної ферми. Калькулятор після введення поточного споживання буде оцінювати приблизну потужність фотоелектричної установки, щоби компенсувати витрати на зберігання енергії.

Новости партнеров - 28 сентября 2021 329

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Как выбрать подходящие фитолампы

Как выбрать подходящие фитолампы

В интернет-магазине приятные цены, регулярные акции, скидки.

Путешествие в Барселону самостоятельно, простые советы туристам.

Путешествие в Барселону самостоятельно, простые советы туристам.

Барселона является своего рода музейным городом Средиземноморья.

Отличительные особенности микрокредитования

Отличительные особенности микрокредитования

Чаще всего желание получить легкие деньги, при этом быстро и просто, провоцирует яркая реклама и привлекательные слоганы.

Международные грузоперевозки с компанией «АФ групп»

Международные грузоперевозки с компанией «АФ групп»

Обращение в логистическую компанию облегчает владельцу бизнеса управление им.

Почему ортопедический матрас нельзя заменить сном на полу?

Почему ортопедический матрас нельзя заменить сном на полу?

Народный рецепт, эффективность которого не подтверждена наукой.

Почему кухонная вытяжка может быть слишком шумной?

Почему кухонная вытяжка может быть слишком шумной?

Если вы не хотите, чтобы вас беспокоил шум, важно правильно подбирать встраиваемые вытяжки.