Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: COVID-19

Вибір вітамінів та добавок для покращення якості сну та ефективних тренувань

Вибір вітамінів та добавок для покращення якості сну та ефективних тренувань

Сьогодні все більшої актуальності набуває питання активного довголіття та зміцнення здоров'я. Все більше людей цікавиться вітамінами та БАДами, які здатні покращити наше загальне самопочуття, знизити рівень напруги нервової системи, покращити роботу мозку, знизити рівень шкідливого холестерину та багато іншого.

Якщо у вас є бажання купити вітаміни, але ви не знаєте, які краще вибрати і де знайти якісного виробника, ми пропонуємо заглянути до нашої мережі магазинів Mega-Mass. Тут вам допоможуть підібрати ефективні добавки для досягнення ваших цілей.

Одним із важливих аспектів є вибір якісних продуктів, які можуть дати максимальний результат. Для цього можна перейти на наш інтернет магазин спорт харчування в Україні , де ви знайдете широкий вибір вітамінів та добавок від найкращих виробників, які допоможуть вам досягти найкращих результатів у спорті та в житті. Завітайте на наш сайт і переконайтеся самі!

Що обрати для міцного здоров'я та активного довголіття?

Міцне здоров'я та активне довголіття омріяна мета кожного, оскільки ми всі бажаємо залишатися якомога довше молодими, для цього можна не лише правильно харчуватися, додавати фізичну активність, але й вживати різного роду вітаміни та добавки, які допоможуть доповнити ваш раціон та підтримати гарне самопочуття. Поговоримо про найбільш ефективні добавки детальніше.

Вітамінно-мінеральні комплекси

Вітаміни та мінерали є основою для міцного імунітету, здорової нервової системи, збереження продуктивності протягом дня та ще для багатьох інших процесів. Саме тому нехтувати ними не можна в жодному разі. Беручи до уваги якість продуктів харчування сильно сподіватися на натуральне джерело сьогодні не доводиться, тому на допомогу може прийти БАД.

Вітамінно-мінеральні комплекси можна розділити на 2 основні під виду:

 • Вітаміни денної норми — мінімальна концентрація необхідна нашому організму аби забезпечити той мінімум вітамінів та мінералів для нормального функціонування. Найкраще підійде людям з малорухомим способом життя, наприклад, офісним працівникам тощо.

 • Спортивні вітаміни — комплекс вітамінів та мінералів підвищених концентрацій призначених для покриття потреб людей, які ведуть активний спосіб життя, тренуються. Відповідно, дані вітаміни стануть чудовим доповненням для відвідувачів залу, або ж людей, які зіштовхнулися з значним авітамінозом та у них наявні відчуття надмірної втоми, знесилення організму.

ТОР 10 вітамінно-мінеральних комплексів

 1. Universal Animal Pak

 2. Optimum nutrition Opti men

 3. Optimum nutrition Opti women

 4. Vp Lab Ultra Men's Sport

 5. Vp Lab Ultra Women

 6. NOW ADAM

 7. NOW EVE

 8. Olimp Vita-min Multiple Sport

 9. BioTechUSA One a Day

 10. Universal Daily Formula

Крім того, на сайті mega-mass.ua, великий вибір вітамінів та добавок для дітей, вітамінів для вікових людей, окремі чоловічі та жіночі вітамінно-мінеральні комплекси та ще багато іншого. Тому ви зможете знайти актуальну позицію під ваші потреби.

Омега 3

Користь омега 3 для нашого організму є безспірною, це добавка, яка має дуже широкий спектр дії та може позитивно впливати на стан серцево-судинної системи, зменшувати в'язкість крові та рівень поганого холестерину. Актуальною добавка буде для покращення роботи мозку, оскільки надає йому необхідні корисні речовини, аби він коректно працював. Найбільшою популярністю омега 3 жирні кислоти користуються серед дівчат, оскільки вона допомагає покращити живлення шкіри та повернути природній блиск волосся.

Це далеко не всі позитивні властивості, проте аби їх отримати варто приймати близько 1000 мл активних жирних кислот щодня, що не завжди просто переважній більшості, проте вихід є, у mega-mass.ua, ви зможете придбати висококонцентровану омегу 3, яку достатньо вживати по 2 або ж навіть і по 1 капсулі на день.

TOP 5 Омега 3

 1. Carlson Super Omega-3

 2. Solgar Omega-3 Fish Concentrate

 3. NOW Omega-3

 4. NOW Ultra Omega 3-D

 5. Puritan's Pride One per Day Formula Omega-3 Fish Oil

Вітамін D

Вітамін D або ж «вітамін сонця» є одним з найпопулярніших та найнеобхідніших вітамінів для нашого організму. Він допомагає зміцнити наші кістки та зуби, покращуючи засвоєння кальцію і фосфору, підтримує нормальну роботу нервової системи. Додатковий прийом цього чудо-вітаміна допомагає побороти осінню депресію, а також здатний нормалізувати сон.

TOP 3 вітаміну D

 1. Solaray Vitamin D3+K2

 2. NOW Vitamin D3

 3. Puritan's Pride Vitamin D3

Аби відчути на собі потужний ефект вітаміну D, достатньо приймати по 2000-5000 IU щодня.

Цинк

Мінерал, який обов'язково має бути у вашому кошику покупок, оскільки його додатковий прийом дасть вашому організму ряд переваг. Щоденний прийом цинку зміцнює наш імунітет, зменшуючи ймовірність захворіти, а також, він піклується про здоров'я нервової системи, аби ваш організм значно легше переніс різного роду стресові ситуації протягом дня. Корисним цинк буде як для дівчат, покращуючи ріст та зміцнюючи волосся, так і для хлопців, піклуючись про вироблення тестостерону.

TOP 5 цинку

 1. Solgar Zinc Picolinate

 2. Carlson Chelate Zinc

 3. NOW Zinc Glycinate

 4. NOW Zinc Picolinate

 5. Puritans Pride Zinc Picolinate

Хондропротектори

З кожним днем все більше людей зіштовхується з проблемами суглобів, хрящів або зв'язок, проте, аби залишатися якомога більший час здоровим та максимально мобільним варто піклуватися про стан суглобо-зв'язкового апарату завчасно.

Можна виділити 2 основних різновиди хондропротекторів періодичне вживання яких подовжить активне довголіття:

Глюкозамін, хондроітин, MSM — базове поєднання 2-х структурних компонентів, які покращують живлення суглоба, вироблення міжсуглобної рідини, а також зміцнюють та стимулюють відновлення хрящів та суглобів. А також у складі комплексу додається MSM — органічна сірка, які притаманні протизапальні властивості та додатковий прийом дозволяє зменшити дискомфорт та больові відчуття. Однак концентрації цих елементів вистачає аби забрати легкий дискомфорт, або запобігти травмі, тому їх спокійно можна періодично вживати в якості профілактики.

Комплексні хондропротектори представляють собою поєднання глюкозаміну, хондроітину, MSM, а також колагену, гіалуронової кислоти та можливих інших протизапальних елементів, наприклад босфелії чи куркуміну. Такий комплекс більш виражено допомагає зменшити дискомфорт, а також покращити відновлення пошкоджених хрящів, зв'язок чи суглобів. Найкраще підійде, якщо ви вже зіштовхнулися з відчутним дискомфортом або травмувалися. Особливо актуально в якості профілактики періодично вживати таку позицію літнім людям, а також тим хто активно тренується чи постійно навантажує суглоби чи зв'язки.

ТОР 10 хондропротекторів

 1. Universal Animal Flex

 2. Kevin Levrone Joint Support Collagen Peptides

 3. Extrifit Flexain

 4. Nutrend Flexit Gold Drink

 5. ActivLab Flex Xtra

 6. Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM

 7. NOW Glucosamine Chondroitin MSM

 8. SAN Glucosamine Chondroitin MSM

 9. Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin MSM

 10. Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin Complex

Точного періоду прийому таких добавок не існує, все залежить від конкретної ситуації та може варіюватися від 2 до 6 місяців і більше.

Колаген

Колаген або ж іншими словами структурний білок надзвичайно важливий для нашого організму, особливо як ви старші 30 років, так як з часом його вироблення починає погіршуватися, відповідно шкіра втрачає еластичність та пружність, ми починаємо відчувати певний дискомфорт у суглобах та зв'язках. Однак, аби залишатися довший час молодими, можна вживати колаген у якості профілактики.

Додатковий прийом колагену здатний покращити живлення шкіри, надати їй молодого та підтягнутого вигляду, зміцнити волосся та нігті, аби вони стали менш ламкими, а також покращити стан суглобів, хрящів і зв'язок.

ТОР 5 колагенів:

 1. California Gold Nutrition Collagen UP

 2. Neocell Super Collagen Types 1&3

 3. Doctor's Best Collagen Types 1&3

 4. ActivLab Hair Care Beauty

 5. Extrifit Collagen Liquid

Найкращі добавки для підтримки нервової системи

Міцна нервова система — запорука спокою, гарного самопочуття та максимальної продуктивності, однак не сьогодні далеко не завжди вдається зберігати спокій. Саме тому на вихід можуть прийти ряд добавок, які підтримують вас та подолають стрес.

Магній

Магній — надзвичайно важливий мінерал для нашого організму, для нормальної роботи нервової та серцево-судинної системи. Магнію дуже важко добрати звичайною їжею, проте, коли ми починаємо нервувати він дуже швидко витрачається, за рахунок чого потреба у додатковому прийомі у вигляді добавки зростає. Вживання даного мінералу допоможе вам не лише легко розслабитися і заснути, але й зменшить можливі судоми, тому магній є особливо актуальним для людей, які ведуть активний спосіб життя, оскільки він допоможе повноцінно відновитися після навантажень.

Для повноцінного ефекту від прийому рекомендуємо вам звернути увагу на ТОР 10 магнію

 1. KAL Magnesium Taurate +

 2. Solaray Magnesium Citrate

 3. Solaray Magnesium Glycinate

 4. Doctor's Best High Absorption Magnesium

 5. Solgar Magnesium Citrate

 6. NOW Magnesium Citrate

 7. Puritan's Pride Magnesium Citrate

 8. Life Extension Magnesium Caps

 9. Solgar Magnesium with Vitamin B6

 10. 21th Century Magnesium

Приймаючи 400 мг якісної форми магнію ви не лише розслабите вашу нервову систему, але й допоможете організму повноцінно відновитися.

Ашваганда

Ашваганда — добавка на натуральній основі, яка з кожним днем набирає все більшої популярності і це не дарма. Все завдяки її потужним адаптогенним властивостям, тобто вона зменшує рівень стресового гормону — кортизолу, що дозволяє набагато простіше переносити різні емоційні потрясіння. Крім того прийом ашваганди розслабляє нашу нервову систему та покращує засинання, а також позитивно впливатиме на розумову активність та наступний день. Важливою буде добавка і для спортсменів, оскільки створює сприятливі умови для вироблення тестостерону та покращує відновлення організму після фізичних навантажень.

Аби обрати якісний продукт пропонуємо вашій увазі ТОР 3 ашваганди

 1. NOW Ashwagandha

 2. Life Extension Ashwagandha

 3. ActivLab Ashwagandha

Добавка є абсолютно універсальною, тому її можуть приймати як чоловіки так і жінки, перед сном для кращого сну чи вранці аби збільшити стресостійкість.

5-НТР

5-НТР — це добавка, яка допоможе вам відчути життя абсолютно по новому. 5-НТР є похідною від амінокислоти триптофану, яка засвоюється значно швидше та дає миттєвий приріст гормону радості у вашому організмі, що дозволяє зменшити рівень стресу, підняти настрій та покращити загальне самопочуття. Також прийом 5-НТР за 30 хв до сну принесе вам міцний та якісний сон. Ефективний прийом добавки можна помітити навіть при помірній депресії.

Ринок пропонує багато позицій 5-НТР, однак аби отримати дійсно якісну позиції рекомендуємо обирати наступні:

 • NOW 5-HTP

 • Puritan's Pride 5-HTP

Спортивне харчування для набору маси

Зробити тіло мріє можливо, для цього потрібно правильно харчуватися, збалансовано тренуватися та давати організму відпочити і як з останніми двома факторами буває дещо простіше, то дійсно правильно харчуватися вдається не кожному, проте вихід є! — Ви можете компенсувати недоліки у раціоні спортивним харчування.

Існує досить широкий спектр різних позицій та найменувань, які допоможуть набрати масу, наростити м'язи, підвищити витривалість, збільшити силові показники або ж навіть позбутися зайвих кілограм. Розглянемо найбільш популярні та перевірені часом.

Протеїн

Протеїн або простішими словами білок, представляє собою спортпіт, який дає нашому організму будівельний матеріал для відновлення м'язів та подальшого росту після тренувань. Білок є необхідною складовою для повноцінного функціонування нашого організму, а також збереження м'язів, насичення та ще багато чого іншого.

Існують різні варіанти в залежності від сировини та мети застосування, зокрема:

 • Сироватковий протеїн — виготовляється з сироватки молока, має наближений склад амінокислот до нашого організму у м'язах. Легко та швидко засвоюється, доцільно використовувати в якості збагачення раціону білком.

 • Казеїн — молочний білок, який засвоюється значний період часу, зазвичай 4-8 годин, тому найкраще підійде для вживання на ніч, надає тривале відчуття ситості та вберігає наші м'язи від катаболізму. Номер один для повноцінного відновлення під час якісного набору маси на вечір.

 • Комплексний — поєднання різних джерел білка, що дозволяє нам отримати помірний по ситості перекус — до 4 годин, а також необхідний білок для відновлення. Найкращий вибір для тих хто не завжди встигає поїсти вчасно.

Переваги протеїну

 • Надання ситості організму;

 • Покращення відновлення після тренувань;

 • Стимулювання росту м'язів.

ТОР 5 протеїнів

 1. Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey;

 2. Kevin Levrone Gold Iso;

 3. BSN Syntha-6;

 4. BioTechUsa Iso Whey Zero;

 5. Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional

Як можна зрозуміти, позицій на ринку є багато, однак не переплачуйте лише за назву, враховуйте вашу ціль та звертайте увагу на склад.

Гейнер

Гейнер — це вуглеводно-білкова суміш, яка допомагає набрати масу тіла. Він є незамінним продуктом для тих, хто хоче збільшити м'язову масу та стати сильнішим. Важливо розуміти, що для зростання м'язів потрібно споживати більше калорій, ніж витрачає організм. Якщо у вас не завжди є апетит чи можливість справді поїсти багато, тоді ми можемо запропонувати купити якісний гейнер в Україні по доступній ціні.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір гейнерів від найкращих виробників. Ми пропонуємо тільки високоякісні гейнери, які допоможуть вам досягти ваших цілей у спорті та фітнесі.

Найчастіше гейнер поділяють за вмістом білка у ньому на

 • низькобілкові - використовуються для доповнення загальної калорійності у раціоні, або у якості бюджетної альтернативи;

 • середньобілкові - оптимальний вибір при збалансованому харчуванні для набору загальної маси та росту силових показників;

 • високобілкові - найкраще рішення для людей, які хочуть набрати більш якісну маси з меншою кількістю жиру.

Купуючи гейнер ви отримуєте наступні переваги:

 • Відчутна ситність на відносно тривалий час;

 • Збільшення енергії та витривалості на тренуванні;

 • Можлива альтернатива прийому їжі, якщо немає можливості повноцінно поїсти;

 • Швидший ефект у збільшенні ваги.

ТОР 5 гейнерів

 1. Optimum Nutrition Serious Mass,

 2. BSN True Mass,

 3. Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution,

 4. Kevin Levrone Oat Meal

 5. BioTechUsa Hyper Mass.

Обираючи гейнер відштовхуйтеся від ваших цілей та раціону харчування, так ви підберете дійсно якісний та «робочий» продукт.

ВСАА

ВСАА — це три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин та валін, які покращують відновлення та захищають м'язи від руйнування. Ці амінокислоти містяться в звичайних білкових продуктах, наприклад м'ясі, рибі, яйцях тощо, але при надмірних навантаженням зростає потреба у додатковому прийомі.

Зараз можна зустріти різні варіації чисті ВСАА, з додаванням глютаміну чи мінералів, однак все це буде приносити певний додатковий ефект у відновлення чи продуктивність тренувань.

Переваги використання ВСАА

 • Надзвичайно швидке та легке засвоєння;

 • Захищає м'язи від катаболізму;

 • Стимулює відновлення та ріст м'язів;

 • Покращує витривалість;

 • Допомагає забирати після тренувальну втому.

Найкращі ВСАА на 2023 рік:

 1. XTAND BCAA Original;

 2. Kevin Levrone Gold BCAA;

 3. BSN Amino-X;

 4. Olimp BCAA Xplode;

 5. Real Pharm BCAA

Купуючи ВСАА пам'ятайте, що це допомога вашому організму у відновленні, але при цьому має бути збалансоване харчування та правильно побудована програма тренувань.

Креатин

Креатин представляє собою добавку, яка створена аби збільшити вам силу. Ефективність креатину засвідчила чимала кількість різних наукових досліджень, тому якщо ви хочете придбати те що дасть 100% результат, дана добавка саме для вас!

Аби довго не шукати потрібний для вас варіант пропонує переглянути ТОР 5 креатинів:

 1. Optimum Nutrition Creatine Powder

 2. BioTech 100% Creatine Monohydrate

 3. Scitec Nutrition Crea-Bomb

 4. Kevin Levrone Gold Creatine

 5. Real Pharm Creatine Monohydrate

Форм креатинів є чимало, наприклад, креатин моногідрат, три креатин малат, креатин HCLта ще багато інших, або ж навіть комплекси, які включають поєднання попередніх. Але якщо ви раніше не вживали дану добавку, то можете сміливо обирати креатин моногідрат, він точно працює та найбільш перевірений.

Підсумки

Абсолютно кожний у наш час бажає залишатися здоровим, наповненим сил, а також молодим, вітаміни та добавки не є чарівною таблеткою, але вони можуть допомогти вашому організму заповнивши прогалини у власному харчування.

Вітамінно-мінеральні комплекси включають у собі ряд потрібних елементів для повноцінного функціонування нашого організму, роботи нервової системи та навіть травлення, тому вони будуть актуальні кожному. До того ж вони можуть чудово поєднуватися з омега 3 жирними кислотами, які в комплексі позитивно вплинуть на роботу серця та мозку.

Проте крім комплексів чудово можуть працювати і окремі позиції, такі як магній, цинк чи вітамін D — елементи з широким спектром дії, проте які особливо важливі для нашого організму.

Якщо ви і дня не можете прожити без фізичної активності та націлені на серйозний результат, або ж не завжди вистачає часу повноцінно поїсти та відновитися, рекомендуємо вибрати одні з найпопулярніших позицій — протеїн, гейнер, креатин чи ВСАА. Ці добавки спрямовані дати організму потрібні йому ресурси аби налагодити процес відновлення, покращити ріст м'язів та набір маси.

Новости партнеров - 05 апреля 2023 559

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Приватбанк приступил к выплате помощи для ВПЛ.

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

АТБ снизила цены на продукты для покупателей, у которых есть банковская карта одного из 4-х банков.

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

На что в первую очередь нужно обращать внимание при покупке яиц.

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция продлится с 17 марта 2023 года до 17 сентября 2023 года.

Запомните, а лучше запишите: как оформить справку ВПЛ и выплаты на проживание — инструкция

Запомните, а лучше запишите: как оформить справку ВПЛ и выплаты на проживание — инструкция

Как получить статус ВПЛ.

Украинцы массово остаются без пенсии — почему ПриватБанк расторгает договора

Украинцы массово остаются без пенсии — почему ПриватБанк расторгает договора

Украинке на временно оккупированной территории ПриватБанк отказал в обслуживании.

7 осенних трендов, которые могут как омолодить, так и состарить

Пришла осень, а значит, пора разбирать сезонные тренды. Слепо доверять каждому из них не стоит, ведь далеко не вся одежда, представленная в дизайнерских коллекциях, «пригодна» для реальной жизни.

Почему в Средневековье даже состоятельные рыцари выбирали топор вместо меча

Для большинства людей наиболее узнаваемым и характерным атрибутом средневекового рыцарства является меч. На протяжении многих столетий клинки действительно занимали чрезвычайно важно место в военном деле, однако далеко не всегда ведущее.

Зачем в Советском Союзе был построен корабль с металлическими шарами и что внутри них

В 1983 году в Советском Союзе на воду был спущен корабль ССВ-33 «Урал» проекта 1941 «Титан». Специалисты НАТО в рамках собственной классификации обозвали ССВ-33 кодовым именем «Kapusta».