Новости Луганска Cxid.info

СПЕЦТЕМА: Болезнь X / COVID-19

Як носити патріотичні аксесуари зі смаком

Війна увірвалася в життя українців і змусила усю націю об'єднатися проти зовнішнього ворога. Не дивлячись на те, що ми всі різні і між нами виникає багато протиріч та суперечок з різних питань, коли настає лиха година, ми всі працюємо разом як одна велика команда, і це робить нас по-справжньому незламними. Українці завжди були творчим та емоційним народом і впродовж нашої важкої історії виливали свою фрустрацію у творчість. Так відбувається і зараз — кожна гучна подія викликає хвилю народну творчість у вигляді мемів та артів, які, безперечно, є мистецькими об'єктами нового, цифрового покоління. Це свого роду культурний код нації, який об'єднує, мотивує, дає таке потрібне нам зараз відчуття згуртованості. Не дивно, що патріотичні меми з інтернету перекочували на фізичні речі - сувеніри та одяг. Адже приємно побачити на вулиці когось і одразу розуміти, що ця людина з тобою у спільному контексті.

Чим же такі, здавалося б, потрібні і важливі речі заслужили клеймо «шароварщини» і ознаки поганого смаку? Справа тут не в самій їхній ідеї, а в її візуальному вираженні. Не всі патріотичні аксесуари є шароварщиною. Наприклад, якщо ви хочете купити цікавий подарунок, магазин Gifty, який вважається одним з лідерів українського ринку сувенірів, пропонує різні дизайни, в тому числі і патріотичні, але вони зовсім не асоціюються з несмаком. Давайте розберемося, на якому етапі у патріотичному аксесуарі з'являється шароварщина, які є її ознаки і як підбирати такі аксесуари, щоб бути стильними і патріотичними водночас.

Якість речі має значення

Штамповані речі з кривими принтами, зроблені з матеріалів низької якості мають неохайний та дешевий вигляд. Це аксіома, яка не залежить від того, що саме транслює ця річ і в якому стилі виконана. Може, щойно з прилавку вона і матиме пристойний вигляд, але після пари прань або кількох тижнів активного носіння такий аксесуар або одяг продемонструють своє істинне обличчя, і вам воно не сподобається. Асоціація українського патріотизму з дешевою fast fashion поганої якості, напевне, зовсім не та ідея, яку хотілося б транслювати і закріплювати на несвідомому рівні, користуючись такими речами і одягаючи їх «в люди».

В сучасної народної творчості є автори

Пройшли ті часи, коли встановити особу, що створила шедевр народної творчості, було неможливо, бо її особистість загубилася в часі. Зараз в нас є поняття авторського права для цифрової творчості. Звісно, це не зупиняє виробників, які клепають популярні арти на будь що, аби добре продавалося, бо в інтернеті можна знайти все, що завгодно. Але, погодьтеся, набагато шляхетніше купувати речі у брендів, які офіційно співпрацюють з художниками, що створюють об'єкти сучасного народного мистецтва. Наприклад, усіма нами улюблений Гусь, якого придумала і малює талановита Надя Надьожна — один зі знакових принтів магазину Gifty, і вони є офіційними дистриб'юторами її творчості. Усвідомленість і повага до людей, що створюють сучасну культуру, входить в поняття гарного смаку в сучасних реаліях.

Джерело: gifty.in.ua

Транслювати совкові стереотипи у 2023 — не круто

Сало, горілка, козаки, сексуалізовані жінки у віночках зі стрічками, жарти рівнем нижче плинтусу... Скільки можна транслювати спотворений образ українця, зведений до набору стереотипів совком? Українська культура глибока і витончена, і занурившись в неї трохи глибше, ви самі зрозумієте, що є для неї притаманним, а що є продуктом зросійщення та умисного спотворення. І в вас з'явиться власне почуття патріотичного стилю, яке зробить вас унікальним, але все ж частиною нашої великої нації.

Новости партнеров - 04 декабря 2023 548

Будем весьма признательны, если поделитесь этой новостью в социальных сетях
Важное обращение ПриватБанка к клиентам: что изменилось в правилах выдачи карточек для ВПЛ

Важное обращение ПриватБанка к клиентам: что изменилось в правилах выдачи карточек для ВПЛ

Обновление касается количества карт, которые может оформить клиент ПриватБанка.

Только два раза сходить в «АТБ» за продуктами. На что хватает минимальной пенсии украинского пенсионера

Только два раза сходить в «АТБ» за продуктами. На что хватает минимальной пенсии украинского пенсионера

Адвокат провела социальный эксперимент.

Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Клиенты ПриватБанка получат почти по 7 тысяч гривен. Владельцы карт и не только

Приватбанк приступил к выплате помощи для ВПЛ.

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

Карта какого банка у вас есть? Проверьте, можете получить в супермаркетах АТБ скидку до 50%

АТБ снизила цены на продукты для покупателей, у которых есть банковская карта одного из 4-х банков.

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

Какие яйца никогда нельзя покупать в супермаркетах. Об этом мало кто знает

На что в первую очередь нужно обращать внимание при покупке яиц.

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция от ПриватБанка: двойная денежная помощь для ВПЛ, получите 2200 гривен дополнительно

Акция продлится с 17 марта 2023 года до 17 сентября 2023 года.

9 особенностей английских домов, над которыми можно или посмеяться, или взять на заметку

В каждой стране есть свои обычаи и традиции, которые со стороны могут показаться странными. Сегодня мы решили рассказать об английских квартирах, ведь они существенно отличаются от того жилья, к которому мы привыкли.

«Немецкие» дома в послевоенном СССР: что не так с этими постройками

После окончания Второй мировой войны значительная часть европейской территории Советского Союза лежала в руинах. Каждый хотя бы раз слышал о том, что после войны немецкие военнопленные активно участвовали в восстановлении советских городов.

Бетон с гарантией в пару тысяч лет: в чём феномен древнеримского строительного материала

Античная цивилизация оставила после себя совершенно удивительное наследие, которое по-прежнему поражает исследователей и обывателей. И в этом отношении строительные технологии исключением не являются.